Specifikationer
Beskrivelse
aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, automatisk start/stop, 4x el-ruder, fartpilot, fjernb. centrallås, apple carplay, android auto, sd kortlæser, aux tilslutning, usb-a tilslutning, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, navigation via telefon, bagagerumsdækken, læderrat, multifunktionsrat, kørecomputer, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, led kørelys, tågelygter, fuldaut. klima, køl i handskerum, udv. temp. måler, isofix, dæktryksmåler, bakkamera, træthedsregistrering, esp, antispin, regnsensor, Metallak - Black Magic,Serviceret/inspektion ved km
30.000
46.000
60.000
66.000
79.000
91.000
104.000
122.000
130.000
Leveres gerne med en FDM vedligeholdelsestest 2695.-
Telefon nummer direkte til Peter 27130719 evt. sms
registreret første gang 05.10.2018,
6 mdr garanti,
24 mdr. reklamationsret,
🚗 ⭐⭐ ⭐⭐ ⭐
Bliver nysynet hos FDM inden levering,
Når du handler bil hos os, har du mulighed for at tilkøbe op til 24 måneders Cargarantie.
Garantien dækker mod reparationsomkostninger i hele Europa – så du kan køre videre med ro i maven.
✅ Dækker både mekaniske og elektroniske komponenter
✅ Gælder i hele Europa
✅ Ingen bekymringer ved uforudsete reparationer
💰 1 års Cargarantie: kun 1.900 kr.
Spørg os gerne, hvis du vil vide mere – eller ønsker garantien tilknyttet din næste bil.
🛻
Vi gør det nemt og trygt at komme videre – uden unødige omveje
Åbningstider: se min forside på min hjemmeside, fredag og lørdag holder jeg fri med ungerne,
Husk venligst altid at ringe inden du kører hjemmefra, så du ikke kører forgæves.
MVH Peter,
Biler på lager
17 Octavia
10 Rapid
12 Fabia
4 Yeti
0 roomster
3 Citigo
2SuperB
Alle benzin biler, se min hjemmside
Finansiering
Mange års erfaring med lån til bil
Billån med 20% i udbetaling fra 1,99%
Også uden udbetaling
Alle kan få et billån!
Jeg har altid lavet mange billån, og har derfor en stor viden om de forskellige muligheder der findes, der er mulighed for både variabel og fast rente. Renten på vores billån er altid konkurrencedygtig, spørg venligst om den aktuelle rette.
Kom meget gerne ind i forretningen og få lavet en præsis beregning på netop dine ønsker, og det er selvfølgelig ganske uforpligtende, og alle er velkomne.
Det mest almindelig billån er stadig med 20% i udbetaling og bilen skal være betalt, når den er 12 år i alt, vores blancolån giver mulighed for lån der udløber når bilen er 15 år, men der er jo rigtig mange muligheder, så det er ikke så nemt at beskrive i detaljer uden at vide hvilken bil det drejer sig om, så kom ind forbi i forretningen og få et forslag, når der er 20% udbetaling og standard løbetid skal jeg ikke bruge opgørelser og lønseddel.
Uden udbetaling
Jeg laver stadig en del billån uden udbetaling.
Biler til små beløb og dermed billån under 35.000-40.000 laves som privatlån, laver omkostninger og rimelig rente.
NB! Er du blevet rigisteret i RKI, så kan vi desværre ikke lave et billån til dig